• Ahmet Kip
  Ahmet Kip
  Orta öğrenimini 1977 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 1983 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden yüksek lisans derecesiyle mezun oldu. Sırasıyla Markom/Leo Burnett’te Sanat Yönetmenliği ve Yaratıcı Yönetmenlik, ALICE/BBDO’da Yaratıcı Yönetmenlik ve Yürütme Kurulu Üyeliği görevlerini üstlendi. 1999 yılından bu yana, kendi kurduğu Altıncı Duyu’da Başkan ve Yaratıcı Yönetmen olarak çalışmakta. Ulusal ve uluslararası alanlarda çeşitli ödülleri var. İngilizce biliyor.
 • Atilla Zeybek
  Atilla Zeybek
  Orta öğrenimini 1992 yılında Kabataş Ticaret Lisesi’nde tamamladı. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. Atilla, sırasıyla Güzel Sanatlar-Saatchi and Saatchi Reklam Ajansı’nda Müşteri Temsilcisi, TBWA-İstanbul ve EURO-RSCG İstanbul’da Müşteri Süpervizörü olarak çalıştı. 2008 yılından bu yana Altıncı Duyu’da Müşteri Direktörü olarak çalışmakta. İngilizce biliyor.
 • Barış Köprülü
  Barış Köprülü
  2001 yılında Sultanahmet Matbaa Lisesi’nden mezun oldu. Barış, Altan Basım’da önce stajyer, sonra Macintosh Operatörü, Brand Communication’da Uygulamacı Grafiker ve Baskı Kontrolörü olarak çalıştı. 2010 yılından bu yana Altıncı Duyu’da Operatör olarak çalışmakta.
 • Cem Ekingen
  Cem Ekingen
  Orta öğrenimini 1980 yılında Ankara Lisesi’nde tamamladı. 1986 yılında Gazi Üniversitesi İşletme Fakültesi Finansal Yönetim bölümünden mezun oldu. Cem, sırasıyla Goodyear Lastikleri Muhasebe Servisi’nde, Inchcape Retrans’ta Bütçe Raporlama Uzmanı, Markom/Leo Burnett’te ve Totalgaz’da Mali Kontrolör olarak çalıştı. Halen kurucu ortağı olduğu Altıncı Duyu’da Finans Direktörü olarak görev yapıyor. İngilizce biliyor.
 • Erdem Yapa
  Erdem Yapa
  Erdem, 4 yıl boyunca şoförlük yaptı, 2013 yılında Altıncı Duyu’da Ofis Görevlisi olarak çalışmaya başladı.
 • Erdem Yaylı
  Erdem Yaylı
  Orta öğrenimini 1993 yılında Kenan Evren Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2009 yılında Anadolu Üniversitesi Maliye bölümünden mezun oldu. Erdem, sırasıyla İston, Belbim, Beytur, Callpex Çağrı Merkezi’nde Bilgi İşlem Departmanı’nda Sistem ve Ağ Sorumlusu olarak çalıştı. Callpex Çağrı Merkezi’nde Pegasus Havayolları’nın çağrı merkezini kurdu. 2009 yılından bu yana Altıncı Duyu’da Bilgi İşlem Sorumlusu olarak çalışmakta. İngilizce biliyor.
 • Ezgi Turan Keleş
  Ezgi Turan Keleş
  Orta öğrenimini 2002 yılında Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde tamamladı. 2009 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik bölümünden mezun oldu. Ezgi, sırasıyla Tayfa Reklam’da, Medina Turgul DDB ve Rafineri’de Sanat Yönetmeni olarak çalıştı. 2011 yılından bu yana Altıncı Duyu’da Sanat Yönetmeni olarak çalışmakta. İngilizce biliyor.
 • Funda S. Tahmiscioğlu
  Funda S. Tahmiscioğlu
  Orta öğrenimini 1983 yılında Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 1983-1985 yıllarında İstanbul Belediye Konservatuarı Türk Müziği Nazariyatı Bölümü’nde eğitim aldı. Funda ATCW’da 10 yıl boyunca Yönetici Asistanı olarak çalıştı. 2008 yılından bu yana Altıncı Duyu’da Yönetici Asistanı olarak çalışmakta. İngilizce biliyor.
 • İlkay Tütüncüoğlu Er
  İlkay Tütüncüoğlu Er
  Orta öğrenimini 1976 yılında Kütahya Öğretmen Okulu’nda tamamladı. 1980 yılında İTİA Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Yüksek Okulu Radyo TV bölümünden mezun oldu. İlkay, Dünya Gazetesi ve Ses-Hayat dergilerinde çalıştı. Reklamcılığa Moran Reklam Ajansı’nda Yazar olarak başladı, sonra sırasıyla Ajanstek, İlancılık, RPM/Radar ve ALICE/BBDO’da görev yaptı. Halen kurucu ortağı olduğu Altıncı Duyu’da Yaratıcı Yönetmen Vekili olarak çalışımakta.
 • Murat Akıncı
  Murat Akıncı
  Orta öğrenimini 1986 yılında Fransız Büyükelçiliği Lisesi’nde tamamladı. 1990 yılında Bilkent Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden mezun oldu. Aynı üniversite ve bölümde 2 yıl Araştırma Görevlisi olarak çalıştı ve 1992 yılında Bilkent Üniversitesi’nde Grafik Tasarım bölümünden Yüksek Lisans derecesi aldı. Murat, ALICE/BBDO’da Sanat Yönetmeni olarak çalıştı. 1999 yılından bu yana kurucu ortağı olduğu Altıncı Duyu’da Yaratıcı Yönetmen Vekili olarak görev yapmakta. İngilizce, Fransızca ve Almanca biliyor.
 • Neslihan Kermen
  Neslihan Kermen
  Orta öğrenimini 1989 yılında Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nde tamamladı. 1996 yılında Mimar Sinan Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümünden mezun oldu. Neslihan, TerraNova Reklam Ajansı’nda Operatör olarak çalıştı. 2000 yılından bu yana Altıncı Duyu’da Operatör olarak çalışmakta.
 • Neva Kip
  Neva Kip
  Orta öğrenimini 1983 yılında Pertevniyal Lisesi’nde tamamladı. 1988 yılında Anadolu Üniversitesi, İktisat Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldu. Neva, sırasıyla Markom/Leo Burnett’te Müşteri İlişkileri Süpervizörü, ALICE/BBDO’da Müşteri İlişkileri Grup Direktörü olarak görev yaptı. 1999 yılından bu yana kurucu ortağı olduğu Altıncı Duyu’da Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Müşteri İlişkileri Başkanı görevlerini yürütmekte. İngilizce biliyor.
 • Senem Morgül
  Senem Morgül
  Orta öğrenimini 1994 yılında Rize Lisesi’nde tamamladı. 2002 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun oldu. Senem, ATV’nin A Takımı programında 4 yıl boyunca Prodüksiyon Sorumlusu olarak çalıştı. Daha sonra serbest Prodüktörlük ve Yönetmen Yardımcılığı yaptı. Sonra sırasıyla Ogilvy & Mather ve Art Grup’ta Ajans Prodüktörü olarak çalıştı. 2005 yılından bu yana Altıncı Duyu’da Ajans Prodüktörü olarak çalışmakta. İngilizce biliyor.
 • Yüksel Kesecek
  Yüksel Kesecek
  Orta öğrenimini 1988 yılında Kadıköy Ticaret Lisesi’nde tamamladı. 2002 yılında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldu. Yüksel, sırasıyla Tek-Art İnşaat Kollektif Şirketi’nde Muhasebe Departmanı’nda, SMMM Hüseyin Terzi ve SMMM Mehmet Yalçın Albayrak müşavirlik ofislerinde çalıştı. 2000 yılından bu yana Altıncı Duyu’da Muhasebe Sorumlusu olarak çalışmakta. İngilizce biliyor.